2
říj
Twist - Click - Cook
Francouzská značka De Dietrich představuje zcela novou koncepci přípravy jídla, která přináší profesionální kulinářské zážitky do každé kuchyně.

Ať už vaříte každý den, nepravidelně nebo jen příležitostně, můžete si vychutnat naprostou kulinářskou svobodu limitovanou pouze Vaší chutí a kreativitou.

Jak na to?
Jednoduše si na ovládacím panelu nastavte troubu do režimu „Chef“ (šéfkuchař), poté si vyberte požadovaný recept a během několika sekund je vaše jídlo připraveno k pečení. Ano, opravdu je to až takto jednoduché! Pokud je trouba v režimu „Chef“, pracuje s přesností a pečlivostí skutečného šéfkuchaře, a navíc přináší i jedinečnou patentovanou technologii, která si během pečení automaticky hlídá a přizpůsobuje všechna potřebná nastavení. To zahrnuje jak širokou paletu pečících programů, tak ideální teplotu jídla a čas potřebný k přípravě požadovaného pokrmu.

S touto funkcí dokáže připravit jídlo k naprosté dokonalosti skutečně každý. V každém z nás se totiž skrývá kus šéfkuchaře, který ze sebe vždy chce dát to nejlepší i kdyby se mělo jednat o přípravu obyčejného toustu s vejci.

  • TWIST - pro výběr požadovaného receptu jednoduše OTOČTE ovládacím kolečkem trouby a zvolte si z režimů „Chef“, „Recepty“, „Pizza“ nebo "Pečivo" přesně ten pokrm, na který máte zrovna chuť.
  • CLICK - jakmile si zvolíte ten správný recept, zbývá už jen KLIKNOUT pro zahájení procesu přípravy jídla. Není třeba troubu zdlouhavě předehřívat ani si lámat hlavu nad tím, jak dlouho asi příprava daného jídla potrvá. Pokud je trouba v režimu „Chef“ vše si vypočítá a nastaví sama. Tomu se říká opravdu chytrá trouba!
  • COOK – a nyní přichází ta nejlepší část! Nechte vaši troubu vykonávat těžkou práci, zatímco vy se můžete pohodlně usadit a relaxovat s rukama za hlavou. Pak si už jen vychutnejte jídlo připravené k absolutní dokonalosti jako od opravdového šéfkuchaře.
Cuisse de Dinde (371875018).jpg
 
Tomates Farcies (86520956).jpg

Pizza (254586).jpg

baguette (326856158).jpg

Francouzské umění přípravy jídla bylo dovedeno k dokonalosti. Trouby De Dietrich nabízejí perfektní rovnováhu mezi řemeslnou precizností a kulinářskými emocemi, harmonickou kombinaci prémiových materiálů (včetně ohromujících detailů z mědi) a jedinečná technologická řešení. Trouba De Dietrich je to pravé pro Vás, ať už jste profesionální kuchař nebo jen nadšený amatér. Podařilo se nám totiž vytvořit perfektní troubu pro každého bez ohledu na to, jaké jsou jeho reálné kulinářské dovednosti.

Dechberoucí design, který vypadá úžasně v každé moderní kuchyni, bezpečně odlišuje trouby De Dietrich od pelotonu konkurentů. Z nabídky čtyř designových kolekcí Absolute Black, Iron Grey, Platinum a Pure White si jistě vybere každý. V každé z těchto designových řadě trouby vždy doplňuje také ucelená paleta dalších kuchyňských spotřebičů, takže si svou novou kuchyni můžete přizpůsobit přesně podle svých představ.

Panel.jpg

DD_Kuchař.jpg

Saumon (280737).jpg

Pain (548323141).jpg

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.