24
lis
Nové ovládací panely pečících trub
Tři nová rozhraní pro intuitivní ovládání všech funkcí.
De Dietrich vždy vyvíjel nové výrobky s citem pro přesnost a eleganci. V sortimentu jsou dostupné modely trub se třemi různými ovládacími panely v čistém a funkčním designu. Ovládacímu panelu dominuje jedinečný otočný ovladač, který v sobě kombinuje intuitivní a funkční přístup k ovládání. Jeho otáčením si na displeji zobrazíte všechny dostupné programy a funkce. Výběr se potvrzuje lehkým stiskem středu ovladače.

Connaisseur

Barevný TFT displej se snímky pokrmů
Rozhraní je vybaveno přehledným a intuitivním celobarevným displejem s fotkami ve vysokém rozlišení, který vám umožní snadnou orientaci v nabídce programů a funkcí. Najdete zde položky jako Zelinář, Řezník, Delikatesy, Chef, Kulinářský průvodce, Nízkoteplotní pečení a další. Všechny volby jsou doprovázeny reálným vyobrazením pokrmu nebo funkce, takže je pohyb v rozsáhlé nabídce těchto trub zcela intuitivní.Epicurien

Barevný TFT displej se symboly
Používá stejné rozhraní, jako programátor Connaisseur. V mnoha podnabídkách se pohybujete pomocí stejného otočného voliče. Každá dostupná funkce a program je na displeji zobrazen pomocí detailně vykreslených symbolů, které jsou na první pohled dobře srozumitelné.Gourmet

Přehledný a kontrastní LED displej
Po výběru funkce nebo pokrmu v menu vám trouba na svém vysoce kontrastním displeji pomocí symbolů a čísel doporučí vhodné pečící patro, optimální teplotu a provede vás celým procesem přípravy.

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.