19
lis
AKCE - UNIKÁTNÍ LITINOVÝ GRIL K INDUKČNÍ DESCE ZDARMA

Indukční deska De Dietrich horiZone Play v kombinaci se speciálním litinovým grilem tvoří dokonalý pár pro domácí grilování za každého počasí. Získejte originální litinový gril k indukční desce De Dietrich zdarma.

Setkání u grilu s rodinou a přáteli patří pro drtivou většinu Čechů mezi vyhledávaný způsob trávení volného času. Dle mnoha průzkumů griluje více jak 90% obyvatel, často i několikrát do roka. S příchodem chladnějších podzimních dnů tak mnoho z nás propadá lehké nostalgii po létě. Zahradní grily jsou většinou již umyté a odložené ve sklepích či garážích.

Nastal čas přestěhovat velkolepé grilovací hostiny do kuchyně!

Kuchyň, vybavená indukční varnou deskou a grilem De Dietrich plně zastoupí velký zahradní gril. Umožní vám i nadále se setkávat se svými blízkými v teple vašeho domova kolem stolu, přetékajícího dobrotami přímo servírovanými z doslova kouzelné grilovací plotny. To vše i v době, kdy za okny chumelí a teploměr ukazuje arktické teploty.


De Dietrich touto akcí vychází vstříc českým a slovenským zákazníkům a jejich oblibě grilování. Každý zákazník, který si v rámci akce zakoupí indukční desku horiZonePlay, dostane luxusní litinový gril jako dárek. Jeho povrch je opatřen drážkováním a zvýšeným okrajem, což zabraňuje roztékání tuku a šťávy, zatímco se grilované potraviny krásně opékají, a grilu se dotýkají pouze v místech vyvýšení. To zabraňuje přichytávání potraviny k povrchu grilu, čímž je zajištěna snadná manipulace a otáčení opékaných pochutin.

K plnému využití vlastností grilu je zapotřebí zvolit indukci De Dietrich typu horiZonePlay. Každá z těchto varných desek má integrovanou vodící lištu, určenou pro usazení příslušenství De Dietrich. Základním příslušenstvím je stylové dřevěné krájecí prkénko, které je součástí výbavy modelů horiZonePlay. Nicméně pro náš účel je nejdůležitějším právě gril De Dietrich, který je v současnosti největším svého typu na trhu. Jeho rozměr koresponduje s rozměry varné zóny horiZone (40 x 23 cm), přičemž vybrání v zadní části grilu přesně zapadne do vodící lišty varné desky. Díky této dokonalé sestavě pro domácí grilování může sezóna trvat celý rok.

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.