14
srp
Využití ohřevných zásuvek ve vaši kuchyni
Ohřevné zásuvky mají v kuchyni mnoho využití. Můžete v nich ohřívat talíře, šálky na kávu, jídlo nebo dát vykynout těsto.

Možná si kladete otázku: „Na co mi bude ohřevná zásuvka?“. Budete se divit, ale ohřevná zásuvka vám může ve vaši kuchyni hodně pomoct a usnadnit mnoho práce.

Každé vaše kulinářské snažení může zhatit vychladnutí jídla na studeném talíři. V zásuvce, která má nastavitelný regulátor v rozmezí 30-70 °C, budete mít talíře vždy teplé a jídlo na nich vám tak rychle nevychladne. Také vaše oblíbená káva bude chutnat zcela jinak z teplého šálku.

V ohřevné zásuvce můžete nejen ohřívat talíře nebo hrníčky, ale také v ní můžete ohřívat nebo udržovat v teple jídlo. Určitě znáte situaci, kdy pozvete na večeři své známé, a během přípravy se opravdu hodně snažíte, aby byl výsledek co nejlepší. Někdo z vašich hostů se ale nedostaví včas a vy už máte jídlo připravené. Co teď? Pokud máte ohřevnou zásuvku, můžete do ní jídlo vložit a udržovat tak večeři v teple. Zásuvky De Dietrich mají docela velký objem a nosnost, takže tam můžete klidně dát i celou večeři.

AdobeStock_158939607.jpeg

Pokud děláte kynuté těsto nebo chleba, můžete dát těsto vykynout do zásuvky, kde vám vykyne rychleji. Využít ji můžete i pro šetrné rozmazování potravin.
Talíře je nejlepší vložit do zásuvky ihned po umytí. Nádobí se tam dosuší a vy budete mít vždy po ruce připravené teplé talíře pro další stolování.

Choux (521390650).jpg

Ohřevné zásuvky od De Dietrich mají nový typ výsuvu Quadro systém, který vám zaručí hladký a přesný chod i plně naložené zásuvky. Díky tomuto systému je výrazně omezen pohyb uloženého nádobí a nedochází tak k odírání talířů. Zásuvky disponují také technologii Push-Pull, která zaručí snadné otevírání a zavírání zásuvky bez nárazů. Jemným zatlačením se zásuvka pootevře a vy jí tak můžete lehce vytáhnout.

Ohřevné zásuvky De Dietrich jsou vždy na špičkové úrovni a nepochybně najdou široké využití i ve vaší kuchyni. Vybrat si můžete ze tří barevných provedení.
Podívejte se na naši nabídku a vyberte si zásuvku, která bude perfektně ladit s vaší kuchyní!

Absolute Black

Fotografie ohřevné zásuvky

Iron Grey

Fotografie ohřevné zásuvky

Pure White

Fotografie ohřevné zásuvky


 

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.