18
čvc
Vaření s Florentýnou
De Dietrich vám přináší minisérii videí vaření s blogerkou, kuchařkou a autorkou knih o vaření, Janou Florentýnou Zatloukalovou.
De Dietrich navázal spolupráci se známou kuchařkou a blogerkou v jedné osobě, Florentýnou.

Florentýna napsala mnoho knih o vaření, nejznámější je "Kuchařka pro dceru". Známá kuchařka také píše svůj blog, ve kterém inspiruje všechny nadšené amatérské kuchaře, dává užitečné rady ohledně vaření, pečení a tepelné úpravě pokrmů. Mimo jiné, Florentýna píše do časopisů Apetit, Gurmet, FOOD, Blesk pro ženy, Zahrádkáři a mohli jste jí vidět také na ČT1 nebo ČT24.

Florentýna vaří a peče s kuchyňskými spotřebiči De Dietrich a představí vám jejich jedinečné technologie.Těšit se můžete například na lahodnou vepřovou panenku, kterou Florentýna připravila na indukční desce horiZone Play, nebo šťavnaté kuře na bylinkách upečené k dokonalosti v multifunkční troubě od De Dietrich za pomocí technologie "Chef" (šéfkuchař).
Pokud máte rádi čerstvé pečivo, nenechte si ujít pečení rohlíčků s Florentýnou. Naučíte se jak nechat vykynout těsto v ohřevných zásuvkách a jak upéct křehké, obzvláště vypečené rohlíčky v kompaktní parní troubě od De Dietrich za pomocí technologie Kulinářský průvodce.
Díky technologii Nízkoteplotního pečení pro vás připraví Florentýna vláčného lososa s bylinkami a zálivkou.

To je jen malá ochutnávka vaření s Florentýnou a spotřebiči De Dietrich.

Pravidelně budeme sdílet její chutné recepty, proto sledujte náš  Facebook nebo internetové stránky.

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.