19
zář
Mikrovlnné trouby De Dietrich
Naše mikrovlnné trouby vám usnadní práci během vaření a také vám nabídnou zajímavé a originální funkce.

Ohřívání jídla v mikrovlnných troubách nepatří mezi nejzdravější způsob ohřevu jídla. Pokud jde ale o ohřev v mikrovlnných troubách De Dietrich, ohřívané v nich jídlo si zanechá chuť a také nutriční vlastnosti. Jejich zajímavé funkce vám usnadní přípravu jídla. De Dietrich nabízí dvě varianty: samostatnou mikrovlnnou troubu nebo mikrovlnnou troubu s horkovzdušným ohřevem a variabilním grilem. Vybrat si můžete podle vlastních potřeb. V kombinaci s pyrolytickými troubami a ohřevnými zásuvkami, budete mít obědy a večeře připravené raz dva.

Kolaz mikrovlnky.jpg

Často se stává, že zapomenete vytáhnout např. maso z mrazničky. Většinou potřebujete několik hodin, aby se maso rozmrazilo a dalo se s ním pracovat. S mikrovlnnou troubou De Dietrich čekat nemusíte. Funkce automatické rozmrazování a rychlé rozmrazování vám umožní rychle a jednoduše pokrmy rozmrazit. Stačí zvolit druh jídla a jeho váhu a trouba si sama nastaví, kolik času potřebuje na jeho rozmrazení. Zvolit si můžete ze tří programů. Díky této funkci nemusíte přemýšlet, kolik minut je třeba nastavit, aby se potravina rozmrazila. Je to opravdu jednoduché!

Pokud jste milovníci pizzy, funkce Pizza vám umožní upéct ji v mikrovlnné troubě bez nutnosti zapínat klasickou troubu. Ušetří vám to čas i peníze. Samozřejmostí je funkce 3 paměťové programy a celoskleněná dvířka z jednolitého skla. Pokud vám záleží na tom, aby všechny vaše spotřebiče byly nejenom funkční, ale i hezky vypadaly, tak i tady si můžete vybrat z krásně navržených mikrovlnek.     

DD_Amb_3_Fours_45_Hte_def.jpg
DD_Amb_Argu_M_Ondes_DME7121X_Hte_def.jpg
DD_Black_Amb. générale_Hte def.jpg

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.