16
říj
Luxusní vestavné kávovary
Příprava kávy může být jednoduchá. Kávovary De Dietrich vám vykouzlí dokonalou kávu pouhým stisknutím tlačítka.

Co se vám vybaví, když se řekne slovo „káva“? Někteří si vybaví ranní rituál, potřebnou dávku energie na celé dopoledne, netrpělivě očekávanou pauzu v práci anebo pokec s kamarádkou v kavárně. Příležitosti pití kávy jsou různé, ale vůně kávy žádného „kávomila“ nenechá chladným.

Představujeme vám vestavné kávovary De Dietrich, které usnadní a zpříjemní chvíle u dobré a kvalitní kávy. Ať už jste opravdu kávoví nadšenci a máte rádi silné espresso anebo šáhnete raději po lahodném cappuccinu, kávovary De Dietrich se díky funkci zcela automatické přípravy kávy o přípravu vaší oblíbené kávy postarají za vás.

Café_6462490_Subscription_XL.jpg

Svou kávu si můžete do detailů nastavit v českém menu. Můžete si zvolit hrubost mletí kávy, teplotu, tvrdost vody nebo množství vody v šálku. Po nastavení už stačí jen zmáčknout tlačítko a do pár vteřin máte kávu hotovou. Espresso si můžete nastavit až z 3 voleb (espresso, standard, long) a cappuccino nebo latte, díky odnímatelné nádobce na mléko, připravíte jedním zmáčknutím.

Kdo chce mít opravdu dobrou kávu, ví, že důležité je kávu namlít před samým použitím. Po 15 minutách namletá káva oxiduje a ztrácí své chuťové vlastnosti. Zabudovaný mlýnek na kávu v kávovarech De Dietrich vám usnadní pracné mletí a vyeliminuje nepořádek, který často u mletí a přesypávání kávy vzniká. V menu si můžete hrubost kávy nastavit.

Café_7494398_Subscription_XL.jpg

Zásobník na vodu je opravdu dostatečně velký – 1,8 l a vystačí až na 10 šálku kávy. Nemusíte dolévat vodu tak často jako u menších zásobníků.

Navíc všechny spotřebiče De Dietrich jsou vyráběny tak, aby ve vaši kuchyni, nejenom plnily svou funkci, ale také byly krásný a luxusním doplňkem.  

DKD7400X_Avec access_Hte def.jpg

EL1_0212.jpg

EL1_0205.jpg


EL1_0204.jpg

EL1_0217.jpg

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.