28
srp
Indukční deska HoriZone Play

Prázdniny pomalu končí, ale grilování začíná. S indukční deskou horiZone Play s grilem nebo planchou můžete grilovat po celý rok.

Víte ale o tom, že můžete grilovat i v kuchyni? De Dietrich má ve své nabídce originální indukční varné desky horiZonePlay, které v kombinaci se speciálním litinovým grilem tvoří dokonalý pár pro domácí grilování i během sychravého, podzimního počasí. Každá z těchto varných desek má integrovanou vodící lištu, určenou pro usazení grilu, který má velkou grilovací plochu, je snadno omyvatelný, rychle se díky indukci zahřívá a nezabere vám moc místa v kuchyni. Navíc okraj grilu je vyvýšený, což zabraňuje vytékání šťávy z masa. Grilovat můžete maso, ryby, zeleninu nebo ovoce. Pořídit si můžete také planchu, kterou využijete na tradiční placky, nebo na výrobu domácích hamburgerů. Navíc tyto varné desky horiZonePlay  jsou dodávané s dřevěným prkénkem, které je velmi praktické a můžete na něm krájet, připravovat pokrm nebo odkládat již hotové jídlo.

Pokud chcete vidět tyto varné desky v akci, podívejte se na příští příspěvek. Připravujeme pro vás video-recept od Florentýny na grilovanou vepřovou panenku, ve kterém vám ukáže, jak jednoduše můžete grilovat na indukční desce od De Dietrich.

Takové dobroty si můžete dopřávat celý rok! Máte se na co těšit!Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.