28
srp
Indukční deska HoriZone Play

Prázdniny pomalu končí, ale grilování začíná. S indukční deskou horiZone Play s grilem nebo planchou můžete grilovat po celý rok.

Víte o tom, že můžete grilovat i v kuchyni? De Dietrich má ve své nabídce originální indukční varné desky horiZonePlay, které v kombinaci se speciálním litinovým grilem tvoří dokonalý pár pro domácí grilování i během sychravého, podzimního počasí. Každá z těchto varných desek má integrovanou vodící lištu, určenou pro usazení grilu, který má velkou grilovací plochu, je snadno omyvatelný, rychle se díky indukci zahřívá a nezabere vám moc místa v kuchyni. Navíc okraj grilu je vyvýšený, což zabraňuje vytékání šťávy z masa. Grilovat můžete maso, ryby, zeleninu nebo ovoce.

Pořídit si můžete také planchu, kterou využijete na tradiční placky, nebo na výrobu domácích hamburgerů. Navíc tyto varné desky horiZonePlay  jsou dodávané s dřevěným prkénkem, které je velmi praktické a můžete na něm krájet, připravovat pokrm nebo odkládat již hotové jídlo.Pokud chcete vidět tyto varné desky v akci, podívejte se na příspěvek "Vaření s Florentýnou - Jak na grilovanou panenku?".  Kuchařka Florentýny vám ukáže, jak jednoduše můžete grilovat na indukční desce od De Dietrich.

DSC_4296.jpg

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.