23
říj
Funkce "Cukrář"

Staňte se mistrem v pečení makronek. S touto funkcí to zvládnete levou zadní.

Znáte makronky? Malé, kulaté a hodně barevné bílkové pusinky jsou teď hodně v kurzu. I když se často udává, že to je francouzská pochutina, pocházejí z Itálie. Do Francie byly dovezeny až Kateřinou Medicejskou. Nejznámější jsou ty slepované krémem, v zářivých barvách a s různými příchutěmi.

Proč si je nezkusit upéct doma? Že se vám nikdy nepovedly? Multifunkční trouby De Dietrich mají funkci „Cukrář“, se kterou pečení makronek bude jenom radost! Stačí mít dobře namletou mandlovou mouku a cukr (nejlépe je přesít přes sítko), přesné odměřené suroviny (žádné od oka) a po dopečení je nechat ještě chvíli na plechu, až trochu zatuhnou a pak je přendat na mřížku.

beautiful-yummy-macaron-cake-pyramid-picjumbo-com.jpg

Receptů na makronky je mnoho, ale hlavní je teplota vzduchu v troubě, ale s tím si nemusíte lámat hlavu. Trouba De Dietrich to nastaví za vás a také uhlídá čas upečení makronek.

S funkcí „Cukrář“ upečete i jiné sladké dezerty, na které si často netroufáte. Automatické pečení nabízí až 14 klasických francouzských receptů!
Překvapte svou rodinu nebo návštěvu luxusními zákusky, které nenajdou ani v cukrárně!

Meringues (566485977).jpg

Biscuits-Cookies-Sablés (235620).jpg

cream-puffs-427181.jpg

cupcakes-690040.jpg

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.