Galerie a centra vestavných spotřebičů De Dietrich

Dokonalý prostor pro prezentaci luxusních francouzských spotřebičů, ale také místo pro setkávání, předávání a sdílení informací

Nabízíme vám možnost prohlédnout si spotřebiče De Dietrich v našich galeriích a centrech vestavných spotřebičů. Profesionální personál vás seznámí s vystavenými spotřebiči, zajímavou historií značky nebo použitými technologiemi. Vystavené spotřebiče vám rádi předvedeme a odpovíme na všechny vaše dotazy.

Využijte kontakty níže a domluvte si prezentaci předem, abychom se vám mohli plně venovat.

Spotřebiče De Dietrich jsou synonymem francouzského životního stylu. Produktem krajiny ceněné a obdivované pro svoji rozmanitou a nenapodobitelnou gastronomii.

La Galerie De Dietrich

Zveme Vás k návštěvě předváděcích showroomů De Dietrich

Les Galeries

Níže si můžete prohlédnout bližší informace k našim galeriím a centrům vestavných spotřebičů. Neváhejte využít nabízené kontakty a rezervujte si prezentaci předem, abychom se vám mohli plně věnovat.

další

La Galerie De Dietrich Praha

Kontaktní informace

Adresa:
Českomoravská 18/142, 190 00 Praha 9 - Vysočany
(500 m od O2 areny, naproti Sykora Home)

Telefon:
+420 602 756 473 (p. Otto Šlemín)

E-mail:
praha(at)de-dietrich.cz

GPS:
50.102101N; 14.498035E

Jak se k nám dostanete:
Galerie je výborně dostupná v blízkosti zastávek metra Českomoravská a nádraží Praha – Libeň. Nachází se na Českomoravské ulici poblíž LIDLu a čerpací stanice Robin Oil.

Přístup z jihu je autem z jižní spojky na Průmyslovou kolem Fashion Areny, kde pojedete až na křižovatku s Poděbradskou. Zde odbočíte doleva. Pojedete rovně až na Českomoravskou. Za Lidlem odbočíte přes cestu vlevo na parkoviště před galerií.

Z východu, severovýchodu a západu je hlavním orientačním bodem Černý most. Zde odbočíte na Poděbradskou a pokračujete dál až k Lidlu na Českomoravské ulici. Galerii uvidíte po levé straně hned za čerpací stanicí Robin oil.

další

Showroom Rychnov nad Kněžnou

Kontaktní informace

Adresa:
Prodejna Elmax elektro
Havlíčkova 1372, Rychnov nad Kněžnou

Telefon:
+420 602 756 473 (p. Otto Šlemín)

E-mail:
slemin(at)elmax.cz

GPS:
50.161627N, 16.274839E

Jak se k nám dostanete:
Příjezd na parkoviště z křižovatky ulic Palackého a SNP.

další

Centrum vestavných spotřebičů De Dietrich Havířov

Kontaktní informace

Adresa:
Obchodní centrum ELAN
Dlouhá třída 860/1a, 736 01 Havířov - Město

Telefon:
+420 553 034 209 (p. David Křižák)

E-mail:
havirov(at)elmax.cz

GPS:
49.780746N, 18.431767E

Jak se k nám dostanete:
Centrum vestavných spotřebičů se nachází v suterénu obchodního domu ELAN v Havířově v prodejně Elmax elektro, a. s. Přístup ze severu a západu je nejlepší po komunikaci Rudná na velký kruhový objezd u nádraží, odkud se dáte po Hlavní třídě směrem do centra. Na třetích semaforech se dejte vlevo a hned za ELANem doprava na parkoviště se závorou (tři hodiny parkování jsou zdarma). Do centra vestavných spotřebičů se nejlépe dostanete zadním vchodem do suterénu, kde je po pravé straně velká prodejna elektra.

Přístup z jihu, východu a také jihozápadu je možný ze silnice D48, kdy sjedete exitem 62 v Hnojníku směrem na Třanovice, Hrádek, Těrlicko, pak směrem doleva po Ostravské na Bludovice. Pokračujte po Těšínské z Bludovického kopce na Havířov a k ELANu se dostanete po Národní třídě. Na semaforech u křižovatky s Dlouhou třídou odbočte vlevo a hned se řaďte doprava. Následně na světlech odbočte kolem ELANu vpravo a zaparkujte na parkovišti za ELANem.

Kde koupíte spotřebiče
Zobrazit nejbližší prodejce

Grilovací sezóna nekončí s létem

Grilujte v zimě s indukční deskou De Dietrich

Setkání u grilu s rodinou a přáteli patří pro drtivou většinu Čechů mezi vyhledávaný způsob trávení volného času. Dle mnoha průzkumů griluje více jak 90% obyvatel, často i několikrát do roka. S příchodem chladnějších podzimních dnů tak mnoho z nás propadá lehké nostalgii po létě. Zahradní grily jsou většinou již umyté a odložené ve sklepích či garážích.

Nastal čas přestěhovat opulentní grilovací hostiny do kuchyně!

Kuchyň, vybavená indukční varnou deskou a grilem De Dietrich plně zastoupí velký zahradní gril. Umožní vám i nadále se setkávat se svými blízkými v teple vašeho domova kolem stolu, přetékajícího dobrotami přímo servírovanými z doslova kouzelné grilovací plotny. To vše i v době, kdy za okny chumelí a teploměr ukazuje arktické teploty.

Symbol francouzského způsobu života

Nejoblíbenější spotřebiče

Značka De Dietrich je nesmírně hrdá na to, že může své výrobky označovat logem „Origine France Garantie“. Toto označení, vytvořené v květnu 2011 na podnět francouzského ministerstva průmyslu, je synonymem transparentnosti a pravdivosti informací o původu a výrobních postupech produktů společnosti De Dietrich. Jedná se o jedinečné referenční kritérium pro náročné zákazníky, kteří vyhledávají prestižní a kvalitní výrobky.

Créateur D'Émotions Depuis 1684

Web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci obsahu cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.